Основна школа "Сава Шумановић"

РАСПОРЕД ОДРЖАВАЊА ОТВОРЕНИХ ВРАТА

Име и презиме наставникаДан и времеод (h)до (h)
Јелена Милосављевићчетвртак, 3.час15:5516:40
Светлана Кнежевић1.понедељак у месецу18:2019:05
Весна Јањић1.понедељак у месецу18:2019:05
Тања Васиљевићуторак, 6.час18:2019:05
Слађана Обрадовићсреда, 6.час18:2019:05
Мирјана Јакшићчетвртак,5.час17:3018:20
Ивана Гавриловићуторак, 6.час18:2019:05
Брнка Несторовићпетак, 4.час16:4517:30
Зоран Петковићуторак, 4.час16:4517:30
Саша Станојевићпетак, 3.час15:5516:40
Ирена Пилиповићсреда,5.час17:3018:20
Бојана Јањанинпетак, 5.час17:3018:20
Светлана Чоловеићсреда, 5.час17:3018:20
Мирјана Коровчетвртак, 5.час17:3018:20
Наташа Марјановићсреда, 4.час16:4517:30
Сања Живановићуторак,4.час16:4517:30
Ивана Домианпонедељак, 6.час18:2019:05
Славица Ђурићпонедељак, 4.час16:4517:30
Ненад Пантићчетвртак, 4.час16:4517:30
Емина Боснићпонедељак,6.час18:2019:05
Немања Боснићпонедељак,6.час18:2019:05
Мелинда Рамаданичетвртак, 5.час17:3018:20
Зорана Ђурићуторак, 5.час17:3018:20

Име и презиме наставника

Дан  и време

од(х)

до (х)

Марија Стојиловић

среда, 5. час

16,50

17,35

Ивана Грујић

среда 6.час

17,35

18,25

Мирјана Зарић

четвртак 3.час

15,10

15,55

Небојша Стевановић

понедељак 3.час

15,10

15,55

Драган Лозанов

среда  2.час

14,05

14,50

Дејан Арбутина

уторак, 4.час

16,00

16,45

Љиљана Антин

уторак,  4.час

16,00

16,35

Снежана Стојановски         

четвртак, 4.час

16,00

16,45

Сузана Новковић

уторак 3.час

15,10

15,55

Марија Рангелов

уторак, 3.час

15,10

15,55

Горан Радовановић

понедељак, 6.час

17,40

18,25

Весна Палавестра

уторак, 4.час

16,00

16,45

Емилија Васиљевић

Среда 2.час

14,05

14,50

Марија Савић Јовановић

четвртак претчас (по подне)

12,25

13,10

Јелена Новаковић

уторак, 2.час

14,05

14,50

Сања Савић Страка

четвртак, 2.час

14,05

14,50

Дарко Радуловић

понедељак  2.час

14,05

14,50

Маја Марковић

среда 6.час

17,35

18,25

Милан Ђорђевић      

понедељак 4.час

16,00

16,40

Јасминка Плазић

понедељак 6.час

17,40

18,25

Јелена Солујић,

петак 4.час

16,00

16,45

Ивана Панић           

среда 4.час

10,45

16,00

11,30

16,45

Ивана Ковачевић

уторак, 5.час

16,50

17,35

Мирослав Нинковић

уторак, 2.час

14,05

14,50

Гордана Шиндик

среда, 4.час

16,00

16,45

Лазар Танасковић     

понедељак  3.час

15,10

15,55

Срђан Пранић

четвртак, 5час

16,50

17,35

Александра Стефановић

четвртак, 2.час

14,00

14,45

Ђурђија Арсић

петак 7. час

18,30

19,15

Маниша Вукмировић

среда, 3.час

15,10

15,55

Марија Стојиловић

среда, 5. час

16,50

17,35

Милан Ђорђевић

Понедељак, 4. час

16,00

16,45

ДАТУМ

ДАН

ВРЕМЕ

23. октобар 2018.

уторак

18.30h – 19.30h

19. новембар 2018.

понедељак

21. децембар 2018.

петак

17. јануар 2019.

четвртак

13. март 2019.

среда

22. април 2019.

понедељак

14. мај 2019.

уторак