Основна школа "Сава Шумановић"

Име и презиме наставника

Допунска

Додатна

Секција

Марија Стојиловић

понедељак претчас

петак у супротној смени за 8. разред

2 часа недељно

Уторак претчас

 

Ивана Грујић

среда 7.час

Петак, 7.час

 

Мирјана Зарић

понедељак 7.час

уторак 7. час

четвртак 7. час

Небојша Стевановић

среда 7.час 7. разред

(поподневна смена)

8. разред четвртак претчас (преподневна смена)

среда 7.час 7. разред (преподневна)

8. разред четвртак

претчас (поподневна)

 

Дејан Арбутина       

  

понедељак 7.час

Роботика

Сузна Новковић

понедељак претчас

среда  претчас

 

Горан Радовановић

уторак претчас

среда претчас

 

Весна Палавестра

уторак претчас

четвртак претчас

 

Емилија Васиљевић      

петак претчас

четвртак претчас

 

Јелена Новаковић      

уторак претчас

понедељак 6.час

 

Марија Савић Јовановић

  

уторак претчас у поподевној смени

Љиљана Антин

 

понедељак 6.час 5. разред

четвртак 7. час 8. разред

петак претчас 5. разред

среда 7. час 8. разред

припремна настава уторак претчас

уторак 7. час

Снежана Стојановски

среда претчас (пре подне)

уторак 6. час (по подне)

четвртак 6.час (пре подне)

понедељак претчас (по подне)

драмска секција

четрвртак претчас

Милан Ђорђевић

четвртак претчас

петак претчас

 

Маја Марковић

уторак претчас

понедељак 7.час

 

Јасминка Плазић

понедељак 7. час

понедељак,претчас

 

Ивана Панић

уторак претчас

Петак 7. час

 

Мирослав Нинковић

уторак 7. час у поподневној смени

уторак 7.час у преподневној смени

 

Ивана Ковачевић

уторак 7.час

петак 7.час

 

Гордана Шиндик

  

среда, 7.час

Лазар Танасковић

5. разред четвртак претчас

8. разред среда претчас

уторак претчас

 

Срђан Пранић

среда претчас (поподне)/7. час пре подне

 

претчас (поподне)/7. час пре подне

 

 

Маниша Вукмировић

  

спортска секција  уторак 7. час

понедељак 8. час

Александра Стефановић

Уторак претчас

једне недеље допунска

једне недеље додатна

  

Јелена Солујић

  

Хор-петак-7.час

6/1-четвртак-претчас

Драган Лозанов

  

секција фудбал

уторак 7. час (пре подне)

петак претчас (поподне)

Марија Рангелов

среда, 7. час

уторак, претчас

припемна настава

понедељак8-3, 7. час

 четвртак  8-1, 7. час

Маниша Вукмировић

  

спортска секција, уторак 7. час