одељење

допунска

додатна

секција

ВНА

име и презиме

I1

Петак, 5.час

/

Музичка, среда, 5.час

Понедељак, 5.час, Лепо писање

Саша Станојевић

I2

Среда, 5.час

/

Четвртак,5.час

драмска

Уторак, 5 час, Лепо писање

Ирена Пилиповић

I3

Уторак, 5.час

/

Четвртак, 6.час,ликовна

Четвртак, 5.час, Лепо писање

Бојана Јањанин

I4

Петак, 5.час

/

Среда, 5.час, математичка

Понедељак, 5.час, Лепо писање

Светлана Чоловеић

I5

Четвртак,5. час

/

Среда, 5.час, рукомет

Уторак, 5.час, Лепо писање

Илија Тасић

II1

Четвртак, 5.час

/

Уторак, 6.час, драмска

Уторак, 5.час, Лепо писање

Наташа Марјановић

II2

Четвртак, 5.час

/

Среда, 5. час, минирукомет

Лепо писање, петак, 5.час

Ненад Пантић

II3

Уторак, 5.час

/

Петак , 6.час, плес

Четвртак, 5.час, Лепо писање

Ивана Домиан

II4

Уторак, 5.час

/

Рецитаторска, четвртак, 5. час

Понедељак, 6.час, Лепо писање

Сања Живановић

II5

Уторак, 5.час

/

Математичка, четвртак,5.час

Среда, Лепо писање, 5.час

Славица Ђурић

III1

Понедељак, 5.час

/

Драмска, четвртак, 6.час

Среда, 5.час, Народна традиција

Јелена Милосављевић

III2

Четвртак, 5.час

/

Уторак, 6.час, ликовна

Петак, Народна традиција 5.час,

Светлана Кнежевић

III3

Среда, 5.час

/

Уторак, 6.час, математичка

Понедеља, 5.час, Народна традиција

Весна Јањић

III4

Уторак, 5.час

/

Драмска, четвртак, 6.час

Народна традиција, Петак, 5.час

Тања Васињевић

IV1

Понедељак, 5.час

Уторак, 5.час

/

Понедеља, 4.час, Народна традиција,

Слађана Обрадовић

IV2

Петак, 5.час

Четвртак, 5.час

/

Среда, Народна традиција 4.час,

Мирјана Јакшић

IV3

Четвртак, 5.час

Петак, 5.час

/

Понедеља, 4.час, Народна традиција

Ивана Радовановић

IV4

Петак, 5.час

Четвртак, 5.час

/

Среда, Народна традиција 4.час,

Јелена Јовић

IV5

Уторак, 5.чаас

Понедељак, 5.час

/

Петак, Народна традиција 4.час,

Зоран Петковић

Ред,

број

Име и презиме наставника

Допунска настава

Додатна настава

Секција

Слободне наставне активности

1.

Мирослав Нинковић

-географија-

 

Петак, претчас

7. и 8. разред

 

Среда 7. час

Чувари природе   6/2

2.

Весна Палавестра

-немачки језик-

понедељак претчас

5. и 7. разред

(наизменично)

четвртак

претчас

7. разред

 

 

3.

Јелица Стојчић

-немачки језик-

Уторак,  претчас

6. разред

понедељак

претчас , 6. разред

 

 

Среда,  претчас

8. разред

Петак,  претчас

8. разред

4.

Ивана Ковачевић

-географија

Уторак,

 7. час

 

 

Уторак,  6. час

Чувари природе   5/1

5.

Ивана Грујић Скочајић

-физика-

Понедељак

претчас

Четвртак

претчас

 

 

6.

Јасминка

Плазић

-енглески језик-

Понедељак

Претчас

6. и 7. разред

Петак, претчас

8. разред

 

 

Уторак,  претчас

8. разред

7.

Дарко Радуловић

-историја-

Понедељак, 7. час

(сва одељења и разреди)

 

 

 

8.

Сузана Новковић

-историја-

 

Петак, 7. час

(сва одељења и разреди)

 

 

 

9.

Сања Савић Страка

-локовна култура-

 

 

 

Понедељак, претчас,      5/2 и 5/4

Цртање, сликање и вајање

четвртак, претчас,      7/4 и 7/5

Цртање, сликање и вајање

10.

Дејан Арбутина

-Техника и технологија-

 

 

 

Среда, претчас

Роботика